Hayattaki En Büyük Eseriniz “SİZ” Olacaksınız

Hayattaki En Büyük Eseriniz SİZ Olacaksınız

Ne istiyorsun gelecekten?
Hayallerin nerelere akıyor?
Gerçekten olmak istediğin yerde misin?
Ya da en acısı gerçekten olmak istediğin yeri biliyor musun?

Ben bu soruyu sormadan yol aldım, rüzgâra kapıldım, rüzgâr beni buraya getirdi diyorsan ve orada mutluysan inan çok şanslısın ama mutlu değilsen eğer o zaman kalkıp yol alma zamanıdır…”

Bu soruların içinde ne kadar derin bir anlam taşıdığını yaşantınız, deneyimleriniz, hayalleriniz sayesinde zaman ilerledikçe çözebiliyorsunuz.

Zaman yüzleşmek zamanıdır! Ne istediğini bilmen için, iç dünyana daha fazla yönelmen lazım. Orada nasıl bir insan olduğunu ve ne istediğini keşfedecek, hayallerin ile karşılaşacaksın. Hiçbiri ile yüzleşmekten korkma. Her biri sana ait parçalar çünkü. Keşfet; o keşfettiğin her özelliğin senin yaşam haritanı çizmende yardımcı olacak. Yaşam Haritan ise, sana kaliteli bir yaşamın kapısını açacak.

“Ne olacaksa olsun, çok önemli değil!”
Genç yaşta çok da kolay olmuyor “Ne istiyorum?” sorusuna yanıt vermek ve doğru cevabı bulmak. Biliyorum ki birçoğunuz bu sorunun cevabını arıyorsunuz. Bu soru ile uğraşmaktan vazgeçmeyin. Sordukça cevaba ulaşabiliyorsunuz. Sakın “Ne olacaksa olsun, çok önemli değil!” demeyin. Yaşamınızın kontrolü sizin elinizde olsun.

Unutmayın; Hayattaki en büyük eseriniz “SİZ” olacaksınız…

(Alıntıdır.)

Hakkında Ömer Arslan

Türkçe Öğretmeni ve ayrıca kişisel gelişim aşığı. Amatör olarak fotoğraf çekmekten hoşlanır. - www.omerarslan.net

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top
Ö. Arslan